Андрій Блохін

Киев, Ukraine

Dzherelo

Hotel · Ukraine, Mala Buhaivka, вул. Мальовнича, 54
4.0 1 review

Один з найкращих заміських комплексів відпочинку. Велика територія, мангальна зона, банька, басейн. Ми провели ідеальні ... More Один з найкращих заміських комплексів відпочинку. Велика територія, мангальна зона, банька, басейн. Ми провели ідеальні вихідні.

The Varenik

Restaurant · Ukraine, Kyiv, Кільцева дорога, 1
3.0 1 review

Несмачні страви. Пельмені з дуже товстим тістом, а в курячому мʼясі якісь жили

Реберня на Арсенальній

Restaurant · Ukraine, Kyiv, вулиця Івана Мазепи, 1
2.5 2 reviews

Чомусь 3 людини не хотіли посадити за великий стіл, трохи дивно. Але ми сказали, зо ... More Чомусь 3 людини не хотіли посадити за великий стіл, трохи дивно. Але ми сказали, зо будемо багато замовляти, тому нам дозволили. Це при тому, зо буди вільні місця.
До кузні питань немає - все на висоті.

Магазин Lifecell

Store · Ukraine, Lviv, вул. Кн. Романа, 2
1.0 1 review

Будьте обережні та обходьте обмін валют в цій крамниці стороною. Тут працюють шахраї. Стоячи в ... More Будьте обережні та обходьте обмін валют в цій крамниці стороною. Тут працюють шахраї. Стоячи в черзі на обмін валют прямо переді мною підійшов чоловік та олівцем змінив курс на меньший. До цього він стояв поруч і уважно роздивлявся мене, оцінюючи скільки я зможу обміняти. Коли я дістав гроші, одразу підбіг та змінив курс.
Спочатку я не надав цьому значення, але після того коли я проходив поруч через 5 хвилин, я побачив, що курс знову такий як і до мого обміну. Звичайно я так це не залишив. Коли сказав, що викличу поліцію, вони одразу повернули різницю.
Не очікував, що у центрі Львова таке можливо.

Like: 1

Sprinthost

Company · Russia, Sankt-Peterburg, Стародеревенская ул., д.11/2
5.0 1 review

Ребята, благодарю за сотрудничество. Пользовался хостингом 3 года. За все три года все сайты работали ... More Ребята, благодарю за сотрудничество. Пользовался хостингом 3 года. За все три года все сайты работали стабильно, а если возникали технические вопросы то саппорт их решал в режиме реального времени.
В целом инфраструктура очень удобная, я остался доволен, но к сожалению, из-за военных действий рф в Украине вынужден отказаться от ваших услуг.

Like: 1

Пользуюсь Паутиной уже 2 месяца. Выбрал себе пакет геймер + SWEET.TV с авансовым платежом 1290 ... More Пользуюсь Паутиной уже 2 месяца. Выбрал себе пакет геймер + SWEET.TV с авансовым платежом 1290 грн. Сейчас за 258 грн/месяц я имею скорость 400 мбит/с, 266 каналов в HD качестве. Проблем со скоростью или отсутствием интернета не наблюдал ха период использования. Пока считаю, что это крутая альтернатива старым "закушавшимся" операторам.

Like: 1

UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Organization · Ukraine, Kyiv, вулиця Хрещатик, 24
5.0 1 review

Обслуживаемся более 10 лет в УкрСиббанк. Никогда никаких проблем не было. Все достаточно удобно и ... More Обслуживаемся более 10 лет в УкрСиббанк. Никогда никаких проблем не было. Все достаточно удобно и понятно. Единственная просьба, исправить приложение, с карты приватбанка перевести деньги невозможно, не приходит код подтверждения.

Processing