Car Service: reviews and photos

Hunters Garage

Car Service · Ukraine, Kyiv, вулиця Сумська, 3
3.0 1 review

Сьогодні був перший раз. З великою повагою ставлюсь до Паши, за його допомогу ЗСУ та ... More Сьогодні був перший раз. З великою повагою ставлюсь до Паши, за його допомогу ЗСУ та цікаві огляди, тому було дуже цікаво на власні очі побачити його сервіс.
Насправді був трохи розчарований. З локацією проблема, довелося шукати 15 хв, можна проста дати координати на сайті, було б простіше для клієнтів. На СТО критично не вистачає місць для паркування. СТО велике, з великою кількістю послуг, це добре. Але мені здалося, що там багато суєти і багато зайвих рухів, виглядає незлагоджено.
В мене був запис на дві послуги на один час. Поки вони зрозуміли хто з них буде мене обслуговувати я поспілкувався мені здається з усіма, всі розгублені, ніби перший раз на роботі. Після першої послуги відправили до іншого менеджера, який сказав що мій час прийому вже сплив. Було дуже смішно ) Але я не став сперечатися, бо бажання залишитися і витрачати свій час тут більше не було.
Тому, хлопці, треба попрацювати над організацією.
Бажаю успіхів!

Like: 1

Thanks for the work you've done. I received comprehensive information on my problem

Like: 1

Buon servizio, ma ho aspettato a lungo per un appuntamento, e il cambio dell'olio e ... More Buon servizio, ma ho aspettato a lungo per un appuntamento, e il cambio dell'olio e due filtri sono durati dalle 10:30 alle 17:30. Sono due settimane che aspetto il mio appuntamento di servizio. Tutto è molto lungo

Сложно представить, что в наше время есть такие порядочные сервисные центры, которые ответственно и скрупулёзно ... More Сложно представить, что в наше время есть такие порядочные сервисные центры, которые ответственно и скрупулёзно выполняют свою работу.
Клиентоориентированность на высоте, сервис европейского уровня.
Спасли BMW X5 f15, были проблемы с коробкой, отделался малой кровью. Дилеры коробку приговорили, вердикт был - однозначно замена... Езжу второй год, с коробкой проблем не возникает.
Огромное человечное спасибо.

Like: 1

Покупал здесь свой первый BMW. Отдел продаж работает круто, пришёл за X3, купил X7 и ... More Покупал здесь свой первый BMW. Отдел продаж работает круто, пришёл за X3, купил X7 и сам не понял как так получилось. Бюджет был только на X3, но менеджер укатал меня взять рассрочку на два года. На самом деле совсем не жалею, машина зверь, думаю лет 10 ещё точно будет актуальная. Просто дикое удовольствие

Processing